View Single Post
Stary 23-02-2017, 21:04   #2
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Witam! Zapala mi się żółta kontrolka silnika

Kolego, generalnie jeżeli instalacja jest dobrze założona i zestrojona to nic nie powinno się zapalać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja też miałem w Galaxy po montażu LPG ikonę silnika - "check engine" - tak jak u Ciebie padła mi sonda, po jej wymianie była kolejna kalibracja mieszanki, ale tym razem podczas jazdy autem, a nie na kanale u montera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Potem tylko regularne kontrole serwisowe i porządne paliwo (BP lub Shell) i prawie siedem lat bez większych problemów na LPG prześmigałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przez ten okres dodatkowo (oprócz przeglądów serwisowych) dwa razy byłem na sprawdzeniu i kalibracji map wtrysków LPG.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem