Temat: [Focus 2004-2008] 1,6 TDCI błędy P0087 i P0193
View Single Post
Stary 06-07-2011, 21:28   #16
Seweryn
ford::advanced
 
Avatar Seweryn
 
Zarejestrowany: 30-09-2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,6 TDCi 90 kM
Rocznik: 2007
Postów: 200
Domyślnie Odp: Regulator (zawór) cisnienia paliwa 1.6 TDCI

Cytat:
Napisał andres76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam dobrze by było pojechać z komputerem i zobaczyć podczas jazdy (czyli obciążenia silnika ) jakie jest ciśnienie paliwa podaj jaki błąd ci pokazał P.... możliwe jest że pompa może być uszkodzona ale rzadość, proponuje sprawdzić dobrze przewody paliwowe czy nie są przetarte (plastikowe) wykluczyć przed wymianą pompy czy układ się niezapowietrza lub przytyka ? więcej problemów było z tymi przewodami paliwowymi a nie z pompą
A jakie powinno być ciśnienie na listwie? Moje auto nadal szarpie - podłączyłem kompa i trochę się przewiozłem. Parametr Fuel Rail Pressure skacze od 0 (wtedy jest szarpnięcie) do 180 MPa. Wydawało mi się, że ciśnienie na listwie powinno być stałe ale może jestem w błędzie ? Może zależy od obrotów i obciązenia silnika czy czegoś jeszcze. Na co takie skoki mogą wskazywać ? Średnie ciśnienie wyszło 52 MPa ... Zwarjuję z tym autem - niech ktoś da namiar na magika w woj. śląskim który znajdzie mi tą usterkę ... proszę ...
__________________
Pozdrawiam
SewerynR
Seweryn jest offline   Odpowiedź z Cytatem