View Single Post
Stary 13-02-2018, 14:12   #62
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: 180 KM AWD czy 210 FWD / przydatność układu AWD

@tomaszjan31 jeżdżę bardzo dużo różnymi samochodami z różnymi napędami. Wystarczy mi kilkadziesiąt kilometrów na odpowiedniej drodze żeby mieć w miarę pełny obraz. Zwłaszcza, że będzie to kolejny trzeci raz z S-Max 180KM AWD. Poprzednio przesiadłem siędo niego protsto z Serii 5 G30 z xDrive a wcześniej z Passata BiTDI 4Motion. Tym razem przesiadka będzie z mojego pekaesa.

Skąd ja tej zimy błoto pośniegowe wezme. Mieszkam na Pogórzu Izerskim. Do Jakuszyc mam niecałą godzinkę a jest to najzimniejsze i najbardziej zaśnieżone miejsce w PL. Tej zimy był jeden dzień w którym opony zimowe rzeczywiście miały sens. I żeby nie było, że wyjeżdżam tylko w południe i w słoneczny dzień. Jakieś 90% procent pokonywanych kilometrów mija mi po zachodzie lub przed wschodem Słońca.

@Cinek78 przesiadłeś się z pontonów to normalnego samochodu. Według mnie o jest największa różnica, którą odczuwasz.

IMHO dopłata 15k w stosunku do 2.0TDCi 150KM żeby mieć AWD nie jest tyle warta. 5k może ale 15k?
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała

Ostatnio edytowane przez latar ; 13-02-2018 o 14:14
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem