View Single Post
Stary 26-03-2024, 11:09   #84
jagd
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-05-2006
Skąd: Poznań
Model: S-Max, B-Max, Kuga
Silnik: 2.0TDCI, 1.0, FHEV 2.5
Rocznik: 16, 16, 24
Postów: 52
Domyślnie Odp: zakup tuż przed liftem - czy warto?

Cytat:
Napisał Krzysztof1987 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie się klapa bagażnika nie zamykała automatycznie. Wymienili na gwarancji listwy z czujnikami - jest OK. Teraz nie działa otwieranie nogą i czekam aż przyjadą nowe anteny z magazynu Forda na wymianę :-)

jagd, możesz mi proszę napisać jak hamuje Twoja Kuga? Chodzi mi o sytuację jak hamujesz powoli do całkowitego zatrzymania się pojazdu. Czy na samym końcu słychać delikatne skrzypnięcie? Tak jakby hamulce walczyły z naprężeniem napędu? Zauważyłem, że jak hamulce są mokre (np. po umyciu auta) to jest cisza.
No i jeszcze jak kręcisz kierownicą stojąc w miejscu to czy słyszysz czasami jakieś skrzypnięcia z przedniego zawieszania?
Tak. Zakładam, że to raczej klocki + el. metalowo-gumowe zawieszenia - bo podobny dźwięk słyszałem czasami przy zwalnianiu EPB w SMaxie na pochyłościach.

Co do klapy - antena jest w zderzaku. Zaraz umawiam się na serwis... :|

Bump:
Cytat:
Napisał Wjed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy też czujecie czasami lekkie szarpnięcie/bujnięcie samochodem przy zmianie przełożeń z R na D i na odwrót? Zastanawiam się to może być, przecież tam tylko zmienia się kierunek obrotu silnika elektrycznego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie nie czuć - jest jakiś słyszalny dźwięk ale bez szturchania całym autem.

Bump:
Cytat:
Napisał benykuleczka1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Matko, kowalstwo to obraza dla tej profesji, obcęgami to robili czy jak!
Możliwe , że dorabiają u nich jakieś złote rączki - ale diagnosta powiedział, że to zwykle tak wygląda kiedy producent nie zostawi dedykowanego miejsca.
Artystów w tym fachu prawdopodobnie jest niewielu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Samochody służą do tego, by podwozić nimi rower.
jagd jest offline   Odpowiedź z Cytatem