Temat: [Fusion - Mondeo USA] 2.0 EB 240km - założone LPG
View Single Post
Stary 31-07-2019, 08:52   #224
rysiula
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 07-06-2018
Skąd: GDAŃSK
Model: EDGE
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 187
Domyślnie Odp: 2.0 EB 240km - założone LPG

Cytat:
Napisał zdzisuaf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak wyliczyłeś to spalanie? O ile na trasie można przejechać tyle, aby spaliło cały bak, tak w mieście ciężko jest to zrobić...
Tankujesz pod korek, przejeżdżasz 100-200 km i znowu tankujesz pod korek. Czynność powtarzasz kilkukrotnie dla uśrednienia pomiarów.


Cytat:
Napisał zdzisuaf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kwestia spalania, to też kwestia jak się autem jeździ. Przykładowo - zanim założyłem LPG, miałem po mieście spalanie na poziomie 14-15 litrów benzyny. Także nie widzę opcji, aby to samo auto na LPG spalało mniej gazu niż Pb (nawet biorąc pod uwagę dotrysk Pb).
Też spalanie PB bez gazu miałem na podobnym poziomie, po założeniu instalacji tak mi wychodzi.

Cytat:
Napisał zdzisuaf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj zatankowałem benzynkę pod korek i postaram się przejechać całość możliwie najbardziej ekonomicznie. Jeśli dotrysk Pb wyjdzie znowu w okolicach 4 litrów / 100 km, to podjadę do gaziarza żeby trochę do zredukował wprowadzając odpowiednie modyfikacje w oprogramowaniu instalacji.
Na początku też miałem wyższe spalanie PB ale po regulacji zdjęciu dawki dotrysku teraz wychodzą mi takie wartości, chociaż będę chciał żeby jeszcze mi trochę technik ze Staga zdjął dawki dotrysku PB
rysiula jest offline   Odpowiedź z Cytatem