View Single Post
Stary 05-06-2017, 22:04   #1
malek360
ford::beginner
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 05-06-2017
Skąd: Przędzel
Model: FOCUS/FIESTA
Silnik: 2.0ST/1.4
Rocznik: 2014/2007
Postów: 17
Domyślnie Klimatyzacja działa na 4 biegu (kodowanie radia)

Witam serdecznie jako, że jestem tu nowy to chciałbym się przywitać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Moja luba zakupiła dziś Forda Fiestę MK6 z benzynową jednostką 1.4 ;-). Niestety klima działa tylko na 4 biegu szukałem podobnego tematu ale u wszystkich dmuchawa nie działa a tutaj działa lecz po odpaleniu klimy załącza się ona na 4 biegu dopiero. Drugi problem to radio, auto sprowadzone z niemiec świeżo sprzedający nie dostał kodu do radia (twierdzi, że auto z odpiętym aku stało i trzeba jakiś kod wprowadzić, którego nie dostał od sprzedającego) wszystkie te usterki zgodził się naprawić w przyszłości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., lecz chciałbym sam to rozwiązać. W mojej hondzie z elektroniki to tylko radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., więc szukam pomocy tutaj przyjaciele. Pozdrawiam serdecznie .
malek360 jest offline   Odpowiedź z Cytatem