View Single Post
Stary 05-06-2017, 22:27   #2
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Klimatyzacja działa na 4 biegu (kodowanie radia)

Cytat:
Napisał malek360 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam serdecznie jako, że jestem tu nowy to chciałbym się przywitać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Moja luba zakupiła dziś Forda Fiestę MK6 z benzynową jednostką 1.4 ;-). Niestety klima działa tylko na 4 biegu szukałem podobnego tematu ale u wszystkich dmuchawa nie działa a tutaj działa lecz po odpaleniu klimy załącza się ona na 4 biegu dopiero. Drugi problem to radio, auto sprowadzone z niemiec świeżo sprzedający nie dostał kodu do radia (twierdzi, że auto z odpiętym aku stało i trzeba jakiś kod wprowadzić, którego nie dostał od sprzedającego) wszystkie te usterki zgodził się naprawić w przyszłości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., lecz chciałbym sam to rozwiązać. W mojej hondzie z elektroniki to tylko radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., więc szukam pomocy tutaj przyjaciele. Pozdrawiam serdecznie .
1. Temat na wątek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to tak na przyszłość
2. Klima manualna? To rezystor wymień, będzie działać. Zresztą to nie klima jest zła, tylko rezystor wentylatora dmuchawy padł.
3. Brak kodu oznacza wizytę w ASO. Albo zmienisz radio.

Pozdr.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem