Temat: [Ogólne] Customowe emblematy
View Single Post
Stary 06-07-2016, 16:03   #10
aerografit
ford::average
 
Avatar aerografit
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-04-2016
Skąd: Oświęcim
Model: Ford Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2.0 TDci
Rocznik: 2008
Postów: 72
Domyślnie Odp: Customowe emblematy

Cytat:
Pomysł o schodzeniu farby jest taki, że z oryginalnych znaczków bardzo lubi schodzić powłoka. Zresztą niedawno jeszcze była akcja darmowej wymiany znaczków w ASO, więc nie były to odosobnione przypadki
No chyba że do tego bijesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale tak jak weuek mówi, oryginalne znaczki były robione jak były robione: chrom a na to folia przezroczysta przez co robiło się jak się robiło (mi także). Co do kosztu robienia tego znaczka aerografem - wysoki, zwłaszcza pojedynczego znaczku. Sam się tym zajmuję i prawdę mówiąc za mniej niż 100zł nawet nie opłaca mi się kompresora nabijać i sprzętu po tym czyścić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Naklejki foliowe natomiast to w takim przypadku całkiem nienajgorszy pomysł i na pewno o wiele tańszy. Tylko że "trzymalność" tego też leży pod znakiem zapytania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo MK4 Trend inny niż wszystkie
CZĘŚCI MECHANICZNE z rozbiórki i CZĘŚCI WNĘTRZA, plastiki - Mondeo MK4 2007 kombi
Artystyczne malowanie aerografem tirów i samochodów - moja pasja
aerografit jest offline   Odpowiedź z Cytatem