View Single Post
Stary 12-02-2019, 19:21   #9
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Każdy znikający SUV z rynku poprawia mi humor. Nijakość, pomieszanie w jednym worku wszystkiego czym normalna motoryzacja stała, nie odpowiada mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Han, na szczęście nikt ci każe kupować suv-a. Ale jak rozumiem chciałeś się pośmiać z właścicieli takowych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie to nie obraża. Jak już pisałem lubię suv-y i mi one pasują. Nie lubię, tego segmentu bez napędu 4x4 i wiem, ze ludzie kupują takie głównie z powodu dziwnej mody. Ja mam w.., głęboko, modę.
To, że zniknie Edge w tym wypadku oznacza, że wejdą na jego miejsce 2-3 modele Forda o podobnych walorach - mniej lub bardziej dziwne. Kuga 7 miejscowa będzie tym za czym pewnie zatęsknię natomiast zapowiadany podwyższony Mondeo może być już "dziwnym" pojazdem.
Edga mi nie żal, bo za te pieniądze myślałem, że zaoferuje więcej. Miałem go kupić, ale nie jest o 50-70 tys. zł. lepszy niż Kuga.
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem