View Single Post
Stary 08-11-2018, 19:29   #38
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Tryb Skandynawski- Przełącznik auto- konfiguracja

Ja mam benzynę wiec nie mam grzania swiec. Guzik mam "na dwa" czyli raz wciskam zapłon a potem trzymam żeby odpalić. Jeśli od razu wcisnę i trzymam to odpala ale xenon miga właśnie w poczatkowej fazie i dopiero po odpaleniu się zapala. Jeśli wcisnę zapłon to xenon od razu się zapala a przy ponownym wcisnieciu czyli podczas rozruchu gaśnie na ten czas - i to jest normalne. Bez względu czy mam na "0" ( włączone mam skandy) czy na auto, czy bez auto efekt ten sam. Ktoś gdzieś na tym forum ( tak zrozumialem przynajmniej) stwierdził ze ma jak w wieswagenach itd czyli xenon odpala dopiero po rozruchu silnika. Pytanie czy faktycznie jest taka możliwość w mondeo czy to efekt nie wiem...drl albo czujnika itp. Czy może keyless daje taki efekt?
Kolego @jaceks piszesz o mdo czy galaxy? Fl czy przed? Rozumiem ze nie masz efektu "migniecia" a guzik masz na "raz" ( raz wciskasz i samo się dzieje bez trzymanaiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Podmienialem u siebie modul świateł na po fl i nic to nie zmieniło.
Przyznam ze mnie to irytowalo i żonę teraz tez jak się przesiadlo na mondiego.

Ostatnio edytowane przez peteypee ; 08-11-2018 o 19:34
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem