View Single Post
Stary 29-06-2010, 13:31   #32
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: Gaz w 2.0 benzyna

caly czas nie rozumiem pojecia pojawiajacego sie wielokrotnie - co ma do rzeczy fakt czy kogos stac czy nie, ile kto zarabia etc?

przecie to jest jak najbardziej rozsadne i logiczne ze skoro mozna miec to samo za mniejsze pieniadze to czemu nie? skoro mnie pokonanie 100km trasy moze kosztowac 25pln a nie niemal 50pln to po cholere mam tyle wydawac? choc bys niewiadomo ile zarabial to jak za lodowke masz w sklepie x zaplacic dwa tysiace a w sklepie y jest ta sama za poltora to przecie nie kupisz drozszej bo cie stac?

kretynskie unoszenie sie w sobie ze gaz jest zly i mnie stac i latam na beznynie, ze gaz jest dla biedakow albo podobne ma sie tylko w naszym kraju. holendrzy jakos w nosie maja takie konwenanse i zapitalaja na gazie wszelkiej masci a nikt nie powie mi ze biedniejszy to narod od naszego. nawet szwedzi oferuja swoje auta z fabrycznymi instalacjami lpg/cng a nikt przecie nie napisze ze prezes kupujacy sobie volvo s80 zmuszony jest tankowac gaz! zbastujcie wiec z dziwnymi teoriami i przejzycie prosze na oczy bo smiesznym staje sie czytanie podobnych dysput. czemu o posiadaczach diesli tak nikt nie pisze - przecie takie auta kupuje sie niemal wylacznie dla oszczednosci - a jakie potencjalne ryzyko wtopy - koszt wymiany kompletu wtryskow, dwumasy czy innych wymyslow jakos nikogo nie odsrasza.
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem