View Single Post
Stary 02-03-2016, 15:55   #7
fuxif
ford::beginner
 
Avatar fuxif
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 23-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

Hmm... nie bardzo kumam o co chodzi z tym składaniem różnych instalacji ale co do poprzedniej rady to w sumie macie rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kupiłem bez gazu i zamontuję. Możecie mi podpowiedzieć gdzie to się opłaca? Znajomi polecają mi klinikę LPG albo Energy Gaz albo w ogóle jakiś LPG montaż i zastanawiam się który z tych warsztatów by się najsensowniej opłacało brać... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A póki co zaprezentuję mój nowy nabytek:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fuxif jest offline   Odpowiedź z Cytatem