View Single Post
Stary 04-07-2017, 10:41   #2
cytus
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-12-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 469
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał KrissG7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od miesiąca cieszę się Mondeo 1.6 Ekoboost z 2011r.

Poprzedni właściciel o niego dbał jak koncern przykazał - tak się na przeglądy stawiał do swojego ASO w Krakowie. Historię tych przeglądów znam i mam na kilku kartkach co i kiedy było sprawdzane i wymieniane.

Czas teraz te obowiązki przejąc i również dbać o auto bo swoje i bo należy.
Pytanie się pojawia gdzie? Żeby było dobrze, niedrogo... nie musi być szybko.

Jestem z Rudy Śląskiej, pracuje w Katowicach, moja firma flotę (akurat fordów) utrzymuje w CityCar Gliwice i opinia jest dobra (w firmie). Tam się też umówiłem na przegląd i wymianę oleju... standardowy 279zł... myślę niedrogo.

Wiem, że za chwilę będzie trzeba wymienić klocki przód, może coś z zawieszenia.. może otworzyć temat co tam buczy przy kierownicy.... kilka złotych następnych poleci.

I pytanie do Was doświadczonych w bojach i znających już mam nadzieję serwis. Gdzie jechać, gdzie robić... kto z Was robi samochód gdzie i nigdzie indziej nie pójdzie? Powiedzcie, podzielcie się proszę, po co drzwi otwarte wyważać.

Kriss

P.S.
Poprzedni samochód 7 lat robiłem w jednym serwisie, który tylką tę markę robił. Mechanicy 7lat Ci sami, uśmiechnięci do pracy przychodzili. Jak warunki dla pracownika dobre to i szansa na właściwą obsługę rośnie.
Ford Sławek Katowice albo Nowy Dwór Bytom - nieautoruzowane/niezależne serwisy Forda

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
cytus jest offline   Odpowiedź z Cytatem