View Single Post
Stary 22-06-2018, 08:06   #9
arielo87
ford::beginner
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: Gdynia
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 37
Domyślnie Odp: Zabezpieczenie szyby przedniej

Cytat:
Napisał slawomirro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ceramika na szybach wytrzymuje do 12 miesiecy max.
Jak minęły już 4 msc to jeszcze ze dwa i pewnie będzie po efekcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mimo wszystko jakbyś chciał ją ściągnąć całkowicie to pozostaje tylko tlenek ceru i ręczne zdarcie. Niedawno polerowałem przednią szybę i mojej NW nie dało się zmyć niczym co miałem.

Wracając do tematu

Jeżeli chodzi o zabezpieczenie przedniej szyby przed uszkodzeniami to IMO właśnie niewidzialna wycieraczka to dobre rozwiązanie. Ogranicza użycie wycieraczek, stanowi barierę dla brudu oraz ułatwia mycie i skrobanie szyby w zimie. Wszystkie te czynności również w pewnym stopniu wpływają na przezierność szyby. Przed piachem i kamykami to chyba nic skutecznie nie osłoni.

Z ciekawości napiszę do paru zakładów co oklejają auta i szyby co mogą polecić na przednią szybę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
arielo87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem