View Single Post
Stary 09-11-2018, 08:38   #7
Boss233
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-10-2018
Skąd: ZĄBKI
Model: S-max , Fiesta
Silnik: 2.0 Diesel, 1.25 benzyna
Rocznik: 2016 / 1998
Postów: 24
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Cytat:
Napisał woro_woro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam organizery na rzep. Na jeżdżące walizki, kartony, większe torby są super.
Przykład:
Car Rear Trunk Storage Fixed Luggage Cargo Partition Non-slip Organizer Stowing Tidying Prevention Sundry Scattering And Rolling
https://s.click.aliexpress.com/e/ciNA46yg

Car Back Storage Box Storage Stayhold For Drink Food Fruits Multifunctional Fixing Rack
https://s.click.aliexpress.com/e/bcaR3zmo
Super pomysł z tymi organizerami!!! i zdecydowanie tansze niz siatki czy maty antyposlizgowe. Dzieki za podpowiedz, zerkne na allegro czy maja cos takiego. Z aliexpress podobno dlugo sie czeka na przesylki.
Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał Jarri S-max Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie, że dam znać jak to jest z tą matą, ale dopiero jak go odbiorę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo na razie jeszcze kwestia finansowania jest w toku; dzisiaj byłem go obejrzeć - kilka dni temu ściągnęli go z placu celnego w Poznaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli chodzi o lusterka, to u mnie w Scenicu (2007r., 2.0 DCi) uruchamia się ogrzewanie lusterek tylko i wyłącznie razem z ogrzewaniem tylnej szyby. Może Ford ma takie samo rozwiązanie? Jak sprawdzisz też się podziel, to już będę mądrzejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam pytanie: czy możesz coś doradzić jak to jest przy odbiorze auta z salonu? Obejrzałem kilka filmików na YouTube i przygotowałem sobie całą listę rzeczy do sprawdzenia, włącznie z badaniem grubości lakieru; też tak szczegółowo badałeś auto przed wyjazdem?

I jeszcze jedno: co to jest podwójna podłoga w bagażniku? Masz jakiś schowek dodatkowy?

Pozdrawiam!
Odnosnie pytania o odbior auta z salonu to nie pomogę. Ja od paru lat szukam opcji przejecia leasingu. S-Maxa tez nabyłem droga przejęcia leasingu.
Odnosnie podwojnej podlogi to jest to dodatkowa taka mata ktora mozesz wysunac w momencie ladowania np walizek (chroni błotink przed porysowaniem).
Boss233 jest offline   Odpowiedź z Cytatem