View Single Post
Stary 15-02-2019, 22:47   #10
rezowy
ford::average
 
Imię: Rob
Zarejestrowany: 22-07-2018
Skąd: Mdz. Górą a Jezusem.
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 68
Domyślnie Odp: Instalator LPG w Zielonej Górze

Cytat:
Napisał Nix2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@rezowy - czy może gazowałeś tam auto z podpisu - 2,5T/254KM ? Jak to chodzi i jak ze spalaniem itp ?
Tam akurat nie. Szczęście mam takie, że udało m się nabyć auto już zagazowane - Lovato. Tą firmą zajmują się właśnie:
- warsztat w Krępej pod Zieloną Górą. Złego zdania o nich nie słyszałem, poza tym, że póki szef ich pilnuje, to jest OK.
- warsztat Auto-Gaz w Międzyrzeczu. Byłem u nich już 2 razy, konkretne podejście do sprawy i pogadulić można miło.

Więcej miejsc z "nie BRC" niestety nie znam.

P.S. Mam 2.5T -> 220 KM fabrycznie. Po 5 latach na gazie, które mijają w tym roku i 11 latach od dnia produkcji samochodu, ubytek to zaledwie 1,8 KM. Panowie tak na hamowni chwalili, aż się mi się słodko zrobiło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Hehe... Wniosek - silniczek daje radę na LPG, trzeba tylko o niego dbać.

Spalanie - zależy od charakteru jazdy. Od 10,8 (trasa) do 14,6 (miasto). Wartości skrajne.
rezowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem