View Single Post
Stary 22-11-2013, 13:13   #12
Rafik.Sw
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 13-05-2013
Skąd: Łódź
Model: Transit Connect
Silnik: 1800
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Wymiana rozrządu, Focus C-Max, 1.6 TDCi u nas gdzie najlepiej ?

Cytat:
Napisał Przema Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeżeli ktoś kogoś poleca to dlaczego nie uzasadnia?

miałem problem z foką: popsuł się siłownik z tylnych drzwi od centralnego, wymienili - zapłaciłem 200zł, jest ok i działa

za kilka dni wyparował mi płyn od wspomagania... telefon ich milczał pół dnia bo jeden z chłopaków zachorował, przejeżdżałem i wpadłem do warsztatu, umówiliśmy się że za godzinę max będę i zostawię auto

przyjechałem i pocałowałem klamkę, w ten sposób dziękuję im za współpracę

u nich wcześniej wymieniałem klocki i tarcze, zastrzeżeń nie miałem, ale to były czasy Rafantka - miałem do czynienia jeszcze z warsztatem na janosika i Motorkiem

jeżeli ja kogoś traktuje poważnie to chciałbym żeby do mnie też podszedł profesjonalnie

p.
Przema, sytuacja którą opisujesz to pechowy zbieg okoliczności.

Właściciel hafciarni nie zauważył, że ktoś jest w warsztacie i czeka na Ciebie i zamknął bramę a telefon się rozładował i zapewne dlatego "pocałowałeś klamkę".

Za zaistniałą sytuację w imieniu warsztatu przepraszam. Zawsze traktujemy wszystkich poważnie więc nie odbieraj tego jako celowe zachowanie wymierzone akurat w Ciebie.

Pozdrawiam, Rafał
__________________
Regulamin pkt 23 i 24
Rafik.Sw jest offline   Odpowiedź z Cytatem