Temat: [Ogólne] SYNC2 z Polskim lektorem :)
View Single Post
Stary 23-11-2018, 21:12   #1
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie SYNC2 z Polskim lektorem :)

Wczoraj wieczorem miałem okazję sprawdzić działanie pierwszego w historii SYNC2 z Polskim lektorem nawigacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (oczywiście na ogyginalnych mapach) . Jak to niektórzy tu mówili (ja też) ,że się nie da . Ale historia potoczyła się jednak inaczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Trzeba to jeszcze dopracować bo jest czasami ale "kali jeść kali pić" . No ale jednak JEST . Oczywiście umieszczę filmik w stosownym czasie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


BTW . dla jasności póki co będę jedyną osobą co to robi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to taka "łamiąca wiadomość" jak to ktoś tu pisał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez SRS ; 14-01-2020 o 23:37
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem