Temat: [Focus 2018- ] System audio SYNC 2.5 - zegar
View Single Post
Stary 06-09-2020, 13:43   #18
jalboss
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 02-02-2020
Skąd: Świony
Model: Focus
Silnik: 1,0 125 KM
Rocznik: 2020
Postów: 32
Domyślnie Odp: Sync 2.5 problemy (zegarek, Android Auto, zestaw głośnomówiący)

Cytat:
Napisał FastGreg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, jestem posiadaczem Focusa, rok modelowy 2020.25, Sync 2.5 z DAB+ i wzywaniem pomocy. Czy ktoś miał i wie jak rozwiązać problemy:
  • zegar kasuje się w garażu podziemnym, tzn. po wjechaniu do garażu wyświetla się 2:00. Po uruchomieniu samochodu w garażu wyświetla się 2:00. Po kilku minutach jazdy ustawia się poprawna godzina. Sytuacja powtarza się codziennie.
  • Android Auto blokuje się co 10 - 15 minut. Blokada - ekran (np nawigacja) przestaje się odswieżać.
  • System głośnomówiący działa poprawnie tylko jeżeli dzwonie do kogoś. Jeżeli odbieram telefon głośnik nie działa poprawnie (zniekształcony głos).
Zegar się kasuje, bo zbiera sygnał z GPS. Więc nawet w zwykłym garażu wraca do 2:00, a nawet w dłuższym tunelu. TTTM (wg serwisu). Aha, czasem nie ustawia poprawnie godziny i wtedy pomaga wyłączenie i włączenie silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bądź reset radia.
Android auto - (tutaj jest moja teoria, niekoniecznie prawdziwa, może ktoś to potwierdzi) wiesza się na telefonie na którym jest zainstalowany poza sklepem Play i na androidzie poniżej 10. Tak miałem na LG G6 i aplikacji pobranej z apk mirror. Po zmianie telefonu na Galaxy S10+ z androidem 10 i android auto zaszytym w systemie (nie jako osobna aplikacja) nie obserwuję tego problemu.
System głośnomówiący - miałem tak samo, pomogła zmiana telefonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na nowszy.
jalboss jest offline   Odpowiedź z Cytatem