View Single Post
Stary 31-12-2020, 14:14   #67
Remekw
ford::beginner
 
Imię: Remek
Zarejestrowany: 30-11-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo Mk IV
Silnik: 1.6 T Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 13
Domyślnie Odp: Mondeo vs Mazda 6 vs insignia vs inne

Cytat:
Napisał Warmplace Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Manuał. Generalnie mam wrażenie że gorzej idzie od 1.6 eb ale narazie testowałem tylko po mieście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ogólnie wrażenia dobre. To co mi się jeszcze wydaje to czasem lekko szarpnie na luzie tzn naprawdę czuje to tylko gdy dotykam kolanem środkowej konsoli. Na tyle mało że wskazówka się nie rusza nawet. Też tak macie? Generalnie fajne auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie demon prędkości ale daje rade Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

i jak twoje wrażenia po dłuższym okresie? Chodzi mi o silnik / przyspieszenie (zwłaszcza porównanie do 1.6 EB, który ja mam w MK4), komfort itp. Coś Ci się podoba, coś jest sknocone?

Pozdrawiam i życzę zdrowia w Nowym Roku
Remekw jest offline   Odpowiedź z Cytatem