Temat: [Fiesta 2008-2012] Bagażnik dachowy - jak zamontować?
View Single Post
Stary 31-03-2018, 16:46   #24
kuba93r
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 31-03-2018
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 TDCi Duratorq
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Bagażnik dachowy - jak zamontować?

To ja znowu odkopię temat bagażnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem ostatnio używany bagażnik i niestety nie mam wymiennych listew, ani zaślepek na miejsca montażowe. Listwy i zaślepki można kupić w ASO, ale z tego co się dowiedziałem to jest to koszt rzędu 270 zł, więc pomyślałem, że listwy, które obecnie są na mojej Fieście po prostu dotnę sobie odpowiednio, a zaślepki wykonam także sam.

W związku z tym mam wielką prośbę do osoby, która posiada oryginalne zaślepki. Bardzo pomogły by mi 2-3 dokładne zdjęcia tych zaślepek (czy pokrywek - jak nazwane są w instrukcji). Oczywiście najlepsze były by zdjęcia zarówno zdemontowanych, jak i zamontowanych, ale jeżeli komuś nie chce się ich demontować, to będę również bardzo wdzięczny za dokładne zdjęcie zamontowanych pokrywek.

Mam co prawda instrukcję, ale rzeczywiste zdjęcie bardzo by mi pomogło, a w internecie nie mogę takiego znaleźć.

Wrzucam zdjęcie instrukcji z zaznaczonym elementem, o który mi chodzi, żeby nie było wątpliwości
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kuba93r jest offline   Odpowiedź z Cytatem