View Single Post
Stary 08-12-2018, 10:09   #5
jakrysz
ford::beginner
 
Imię: Jack
Zarejestrowany: 17-11-2018
Model: Kuga
Silnik: 2.0 diesel
Rocznik: 2011
Postów: 25
Domyślnie Odp: Kamera cofania wifi do chińskiej stacji multimedialnej

Witam.
Zapodaje informacje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nadajnik i odbiornik wifi jak na zdjęciu. Do tego oczywiście kamera, którą podłączyłem pod nadajnik, a plus i minus podłączyłem do światła cofania. Ten układ działa. Po włączeniu wstecznego i zapalenia się świateł cofania kamera przez nadajnik podaje obraz do odbiornika. Sprawdzone.
Problemem jest jak podłączyć odbiornik do stacji multimedialnej. Z opisów stacji multimedialnej ( a raczej z domysłów, bo te chińskie małe rączki robią sprzęt, ale instrukcji to już niekoniecznie) wynika, że chincza odbiornika trzeba podłączyć do chincza radia opisanego CCC AVIN. I to jeszcze jest w miarę zrozumiałe. Na tym się kończy info od chińczyka. Z różnych for internetowych zrozumiałem że: obraz automatycznie na stacji się pojawi tylko jeśli podepniemy się do kabelka opisanego jako "reverse" (lub "back" i jeszcze troche innych nazw np. parking itd.) Pytanie. reverse da plusa czy dać mu plusa? Jeśli dać to skąd? Plus może być podany tylko wtedy kiedy zaświecą światła cofania bo w przeciwnym przypadku obraz będzie cały czas. Tym samym plusem trzeba by zasilić odbiornik. Chyba? Gdzieś wyczytałem że można go wziąć z bezpiecznika świateł cofania. Hm, chciałem wifi żeby nie ciągnąć kabelków. Z drugiej strony Ford chyba przewidział, że kamera cofania musi się wyświetlić na nawigacji i na Boga chyba podpiął taki sygnał na kostke ISO. Czy nie? Jak go znaleść?Makabra.

Hm. nie wiem jak załączyć obrazek. Muszę nad tym pomyśleć.

Bump:

Bump:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg nadajnik, odbiornik.jpg (65.0 KB, 53 wyświetleń)
jakrysz jest offline   Odpowiedź z Cytatem