Temat: [Focus 2014-2018] wykładzina kieszeni drzwi i schowka
View Single Post
Stary 20-11-2017, 22:45   #1
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Smile wykładzina kieszeni drzwi i schowka

Cześć

Jest taki detal o którym ford w mojej sztuce zapomniał. Kieszenie drzwi od środka to plastik i podobnie jest ze schowkiem. Wiele aut i wszystkie premium mają jakiś materiał w tych miejscach przez co jak jest więcej basu w muzyce to zawartość nie lata po tej kieszeni. Chętnie bym ten drobny problem wyeliminował.

Czy któraś opcja foczki ma coś takiego w standardzie? Fajnie byłoby znaleźć fabryczne.
A jak nie - jaki materiał jest do tego używany? Zrobić samemu? Podstawowe zdolności manualne zakładam, że mam.

Nie chciałbym czegoś co pozornie robi robotę a potem okaże się, że nie da się tego wyczyścić, utrzymać, usunąć, nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wolałbym, żeby było wygodnie używalne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wożę rodzinę to wiem, że te kieszenie czasem robią za śmietnik i znajdowałem już tam wszystko, nie to że kasztany, drobne zabawki i gumki do włosów, jakieś resztki po owocach, jogurty, kanapki, kurde wymyśl i na pewno tam było. Będę oczywiście ustawiał do pionu, do końca świata, ale moje foczki i tak na koniec coś biologicznego tam wrzucą i pewnie zadziwią nie tylko mnie.

Mod zdaje się prosty, tani, poprawiający komfort. Ktoś coś? Mod powinien być też lekki a jak coś nie dodaje masy a zwiększa komfort to wypadałoby zrobić.

Moje full plastik kieszenie to w 2017 stline a dzwoniły mi tam dzisiaj okulary.
analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem