View Single Post
Stary 21-11-2020, 08:51   #49
emte3
ford::advanced
 
Avatar emte3
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Dolny Śląsk
Model: KUGA ST LINE X AWDi S MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2020 i 2016
Postów: 210
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał woodysurf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też rozważam tę wersję. Jaką cenę obecnie proponuje dealer za taką konfigurację?
Właśnie rozpoczynam 2-gi dzień testów autem w takiej konfiguracji, samochód wyceniony na 160.
Na duży plus przestrzeń, pozycja za kierownicą, możliwość niezłego ustawienia fotela (mam opcję z elektryką).
Auto świetne się prowadzi, zadowalająca dynamika.

Na duży minus jakość użytych materiałów - tapicerka "pół-skórzana" no niestety tylko z nazwy, bo jakość tego tworzywa woła pomstę do nieba.
Z całą pewnością zamówiłbym ze zwykłą tekstylną tapicerką.
Kolejny minus, to twarde plastiki w tylnej części pojazdu.
Pewnie trafiłem dodatkowo na wadliwie zmontowane reflektory, bo przy obecnych temperaturach lekko zaparowały od wewnątrz, co w moich Mondeo i S-maxie nigdy się jeszcze nie wydarzyło.

Dodatkowo w porównaniu do Mondeo jest dość głośny wewnątrz.



Cytat:
Napisał Remowawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
1) Ile czasu jeździsz w nocy po nieoświetlonych drogach?
2) Czy LED - dynamiczne są faktycznie tyle warte?
3) Jesteś niedzielnym kierowcą, czy na trasie czasem wyprzedzasz TIR-y?
.
Jest to dla mnie must have - jechałem też Kugą z projekcyjnymi i wolałbym zrezygnować z wielu innych gadżetów, światła FDL obowiązkowo muszą być.
Rocznie robię 40-50 tyś i w różnych porach.

ps. Reasumują, coś podskórnie czuję, że skończy się na MDO Vignale w AWD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


edit: Czy ktoś z Szanownych miał okazję testować wersję Vignale? Czy tapicerka jest skórzana czy "pseudoskórzana"?

Ostatnio edytowane przez emte3 ; 23-11-2020 o 18:56
emte3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem