View Single Post
Stary 18-01-2018, 13:58   #25
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli auto jest ze stanów i rok modelowy masz wyższy( tak samo jak pierwsza rej w USA) to w dowodzie będziesz właśnie mieć taki właśnie rok produkcji, taką informację usłyszałem w urzędzie celnym, o więcej nie wypytywałem, bo ucieszyła mnie taka wiadomość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Diagnosta nie ma tu nic do gadania, bo to nie on wypisuje dokumenty w urzędzie!!!
gorzej jak przyszły kupujący spojrzy w tabliczkę na budzie i porówna z dowodem. rok produkcji to rok produkcji.
co do danych w dowodzie to zależy od urzędu. w moim przypadku wszystkie dane do cepiku zostały wprowadzone przez diagnostę, bo niby skąd ma je mieć urzędnik? do samochodu idzie tabliczkę oglądać przy rejestracji?

wracając do tematu, ważne że szczęśliwe zakończenie.
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem