View Single Post
Stary 20-01-2021, 10:20   #8
p.saw
ford::professional
 
Avatar p.saw
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-05-2012
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 FL Titanium
Silnik: 2.0 A8 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2019, I rej. 2020
Postów: 1,311
Domyślnie Odp: Coś odpadło-był odgłos jak by coś latało na silniku przez chwilę

Cytat:
Napisał djanek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie trafiłem z podpowiedzią - mój błąd. Teraz wiem i nie ma problemu .
Kolega Ariel zapytał konkretnie co to za część i za pewne oczekiwał na wiarygodną informację.
Djanek, chciałbyś aby Tobie ktoś odpowiadał na takie pytanie nie znając odpowiedzi a wskazywał na coś bo mu się wydaje?
To jest właśnie nabijanie postów i niepotrzebne zwiększanie objętości konkretnego wątku.

Było pytanie i jest konkretna odpowiedź kolegi @Matych uzupełniona przeze mnie linkiem aby nie było wątpliwości. Nie wiem dlaczego odpadło i jak to zamontować ale wiem co to jest.

A co do problemu to jest. Jeśli ktoś szuka pomocy to oczekuje odpowiedzi bez przekopywania się przez dziesiątki postów w stylu "... a może..." to z pewnością mu nie pomaga.

Jeśli uznałeś to za szyderstwo to przepraszam. Myślę jednak, że warto się zastanowić zanim coś napiszemy. Ja gdy nie nie jestem pewny lub nie wiem to staram się nie udzielać wskazówek i grzecznie czekam na odpowiedź "fachowca". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
p.saw jest offline   Odpowiedź z Cytatem