View Single Post
Stary 12-11-2019, 09:57   #3
John04
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 04-04-2018
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Fiesta, Kuga
Silnik: 1.4 TDCI, 2.0 TDCI
Rocznik: 2010, 2013
Postów: 84
Domyślnie Odp: Strzelanie z przedniego napędu, zawieszenia

Wiem coś więcej na ten temat i za ciekawie to nie wygląda. Najbliższy mechanik stwierdził że robiona była skrzynia biegów ( co posiadam książkę serwisową niemiecką pierwszego właściciela tego auta i tam nic nie pisze o takowej naprawie. Dziwne. ) i przy remoncie tej skrzyni był rozbierany także tylny most. W tym moście brakowało kilka śrub a reszta się poluzowała przez to coś się tam wydarzyło. Mechanik powkręcał brakujące śruby co pozwoliło mi wrócić do domu, ale bicie choć dużo mniej odczuwalne nadal jest, najbardziej objawia się przy szybkim ruszaniu i kick downie. Stwierdził on że mogła ulec uszkodzeniu podpora wału i przegub wału. Na piątek jestem umówiony z Bosch service na diagnozę, choć nie ukrywają że boją się podejść do tematu. Teraz pytanie dlaczego tych śrub tam nie było i jak był serwisowany w ASO czy mechanicy mogły dopuścić się takiej pomyłki i nie złożyć tak jak należy tego mostu? Dodam że wymieniając wkład filtra oleju, cała ta plastikowa nakrętka od filtra była strasznie zmolestowana a od filtra kabinowego ta klapka miała urwany uchwyt mocujący. Jak tak wygląda serwisowanie w niemczech aut przez ASO to ja dziękuję. Będę was informował co dalej.
John04 jest offline   Odpowiedź z Cytatem