View Single Post
Stary 11-02-2020, 16:26   #19
dobrytata
ford::amateur
 
Imię: Aras
Zarejestrowany: 26-01-2020
Model: Ford Mustang VI
Silnik: najmocniejszy ;)
Rocznik: 2015
Postów: 5
Domyślnie Odp: Modyfikacja kształtu / tuning kierownicy

Udało mi się osobiście podjechać do tej firmy Maximonia. Rzeczywiście jestem zaskoczony jakie fajne robią kierownice. Na zdjęciach to wygląda ładnie, ale na żywo to bajka i nie ma jak wziąć w łapy i samemu się przekonać jak się taką kierownicę trzyma. Obsługa bardzo miła i kompetentna, wszystko pokazywali, wyjaśnili. Wybór opcji i materiałów maja taki, że aż głowa boli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Widać, że są fachowcami w tym co robią. Jeden minus tej firmy Maximonia DUŻY MINUS to terminy realizacji. Mają obecnie zarezerwowane wszystkie wolne terminy na modyfikacje kierownicy na 3 miesiące do przodu. No ale chyba tak jest, że fachowcy mają klientów zapisanych na kilka miesięcy, a słabe firmy czekają na każdego klienta bo nikt nie chce u nich robić. Tak czy siak zapisałem się i będę grzecznie czekał w kolejce na zrobienie mojej kierownicy. Jak odbiorę to sie pochwale jak wyszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobrytata jest offline   Odpowiedź z Cytatem