View Single Post
Stary 16-06-2010, 23:30   #7
Mariann
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

leszek_piesek, jakbyś skorzystał z porady kolegi Andrzeja to daj znac jak tam obsługa, ceny itd w warsztacie p. Lobody. Moze ktos jeszcze korzystal z uslug tego warsztatu i moze podzielic sie wrazeniami ?

Patrząc na forum mozna znalezc wiecej warsztatów o opiniach negatywnych niz pozytywnych, wiecej warsztatow jest raczej niepolecanych niz polecanych.
Dlatego i ja chetnie serwisowalbym swoje auto w jakims rzetelnym warsztacie gdzie ceny sa normalne a nie z kosmosu. Do tej pory korzystalem z uslug dwoch warsztatow co do ktorych nie mam zadnych zastrzezen (chociaz byly to tylko wymiany roznych czesci, zadne usterki - odpukać :-) ), ale nie byly to wymagające tematy jak juz wspomnialem no i ceny byly - wydaje mi sie - jednak troche wygórowane.

Warsztat w Osielsku mial dosc dobrą opinie (czytalem bodajże na forum Mazdy), ale tutaj widze popadł troche w niełaskę.
Gdzies czytalem o warsztacie na Grunwaldzkiej 205 przy sklepie z czesciami - ja nigdy tam nie bylem, ale moze ktos z Was korzysta z ich usług i moze powiedziec cos wiecej ?

Tak wiec pozytywnych opinii o warsztatach nigdy dość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem