View Single Post
Stary 27-03-2019, 08:21   #23
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Pytanie jak została umowa skonstruowana. Ja w swojej mam np termin odbioru auta. Po tym mam dostać wezwanie itp.
Gdy kiedyś zamawiałem narożnik, w pewnej znanej sieci salonów meblowych, pod produkcję, to była data odbioru i określona kwota jak przysługiwała mi za każdy dzień zwłoki. W tamtym przypadku to były jakieś śmieszne pieniądze, a pamiętam to, bo na dwa dni przed datą ostateczną dostałem telefon, że chyba nie zdążą przed weekendem (data maksymalna) i się pytałem o ewentualny rabat z powodu opóźnienia. Jednak zdążyli, więc nawet tych 3plnów nie dostałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie lepiej ugrać coś, aby Diler coś dostał od fabryki, albo sam dorzucił za problem?
Sam pracuję w markecie budowlanym i mamy dwie, trzy firmy, które notorycznie spóźniają się z dostawą, klientom mówimy o 2tyg dłuższym czasie, a w momencie gdy dostawca dalej przegina, sami od dostawcy kilka procent zawsze staramy się wyrwać i to przekazać pod klienta.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem