View Single Post
Stary 07-05-2019, 15:56   #82
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Chińska powłoka ceramiczna Mr FIX 9H

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chcąc głosić jaką wiedzę najpierw trzeba sprawdzić parę rzeczy
Myjnia automatyczna nie wiele różni się od bezdotyku, w automacie nasz lakier niszczą szczotki, w bezdotyku albo bardzo agresywna chemia albo mikroproszek

Wiem, że prowadzisz swój wątek o detailingu auta i wszystko fajnie, ale ja również się w to bawię, choć nie robię wątku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty masz jakieś doświadczenia o tym, a ja mam inne.

Sam widzę że używasz bezdotykowej myjki, ale w domu. Ja i setki innych osób tego szczęścia nie mamy. Ja mieszkam w bloku
w mieście. Mam działkę, ale robienie ok 100km by umyć auto to bzdura. I niestety budują mi w okolicy S17, więc jest kurz i nie da
się przejechać potem autem czystym. Pozostaje więc automat (odpada bo rysuje lakier), myjnia ręczna gdzie ktoś myje
(drogo i też bezdotykowo w I etapie mycia) i samodzielna bezdotykowa (tania i jak się używa z głową, to lakier się nie niszczy).




.

Ostatnio edytowane przez slawomirro ; 07-05-2019 o 16:16
slawomirro jest online   Odpowiedź z Cytatem