Temat: [Escape - Kuga USA] Przednie reflektory przekładka
View Single Post
Stary 29-11-2020, 11:10   #191
krzysiek1216
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2020
Skąd: Słupsk
Model: ESCAPE
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też zaczynałem od podobnego posta i od razu "zleciało" się kilku pseudo handlarzy i jeden "filozof" którzy zamiast doradzić zaczęli krytykować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak na szybko to będziesz potrzebował:
moduł ksenonów, potencjometry-czujniki na wahacze,spryskiwacze lamp, zbiornik spryskiwaczy na dwie pompki+wiązka, do tego wiązki i masa kostek.
Jak już wszysto podłączysz to trzeba to jeszcze wszystko zakodować, ogólnie masa pracy, szukania części i sporo nerwów, bo wiadomo jak to jest z kupowaniem u handlarzy.
Szukać musisz sam, nikt za Ciebie tego nie zrobi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki, trochę mnie to przeraża i nie wiem czy ktoś to w moim regionie podłączy. Zacząłem się zastanawiać czy to w ogóle ma sens i czy nie opchnać tych ksenow i kupić zwykłych....
krzysiek1216 jest offline   Odpowiedź z Cytatem