View Single Post
Stary 01-05-2010, 10:23   #29
padi77
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-08-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo (mk2)
Silnik: 2.0 16V Zetec
Rocznik: 2000r
Postów: 247
Domyślnie Odp: Lubryfikacja,co myślicie?

wiecie co, az mi sie nie chce pisac jak to czytam... założyłem, mam i jestem z tego zadowolony... i mam do tego prawo ze by ja miec jak ci co jej nie maja do tego ze by jej nie miec. szanuje zdanie kolegi "kosteg" natomiast widze ze kolega nie szanuje innego zdania a podpieranie sie matamatyka ze by okreslic swoje zdanie jako fakt uważam za blad. zapominamy cały czas o takiej dziedzinie jak chemia i jak kolega mi przedstewi fakty z tematu "chemia" to naprawde bede koledze wdzieczny i nie ma w tym żadnej złosliwosci, ja poprostu nie mam znajomych na polibudzie. natomiast rozmawialem kiedys z bardzo"madra glowa" z kims kto w moich oczach ma autorytet i posiada odpowiednia wiedze i ta tez osoba powiedziala mi iz "napweno Ci to nie zaszkodzi" jednak ze przedstawianie tego jako "FAKT" bylo by bledem z mojej strony, gdyż nie opieral bym sie na naukowych doswiadczeniach a jedeynie na rozmowie z "mądrą dłową" jednak ze mnie osobiscie ta rozmowa w zupelnosci wystarcza na podtrzymywanie swojego zdania. kolego "kosteg"... ani nie odwracam kota ogonem ani tez nie mam zamiaru Cie osmieszac ja jedynie mowie ze nie powinno sie w ten sposob rozpatrywac tego tematu bo uważam ze to nie opiera sie "tylko" na matematyce... naprawde sary ja nic nie mam do Ciebie i Twojego toku myslenia, jednak prosze, nie na matematyce swiat sie konczy... nie nie uważam montażu za błąd i zle wydane pieniadze kolego "fred" ani tez nie jestem dystrybutorem owych podzespołów... jesli w waszym rozumowaniu nie ma dowodow na to ze to pomaga "szanuje to" to tez nie ma dowodow ze szkodzi i my sobie mozemy to miec... choc by dla wlasnego kaprysu szanujecie to??? a tak samo jak i "wy" tak samo "my" mozemy swoje zdanie wypowiadac. pozdro panowie

Ostatnio edytowane przez padi77 ; 01-05-2010 o 10:25
padi77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem