Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 25-04-2018, 12:15   #118
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia?

Cytat:
Napisał maarec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy. Podobno nie ma głupich pytań, więc zadaję. Na fotce żarówka z ecosporta. Napisali na niej H18. Jest bardzo podobna do H7 ale ma na boku rowek w kształcie połowy koła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Internet chyba nic o tym nie wie.

Po pierwszych 100km spalanie 8.7l 70% miasto
A próbowałeś czy wejdzie w gniazdo żarówka H7??
Dzisiaj wałkuje z serwisami i działem części Ford zakup na zapas i.....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , właśnie, wszyscy wywalają gały,że co....H18???? Nie ma i nie mają jak zamówić bo nie ma nr części Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ford Polska,dział obsługi klienta nie zgłasza się - czekałem ponad 1,5h - wszystkie linie są zajęte i tyle (Ford Pomoc) q...a mać.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak mógł samochód dostać homologacje skoro podstawowych żarówek nie ma???
Ktoś mi podpowiedział,że skoro brak to wymiana na reflektor projekcyjny z żarówką H7
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem