View Single Post
Stary 08-10-2018, 14:37   #42
Kill3rReaper
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 24-01-2010
Skąd: Bełchatów, Łódź, Warszawa
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 18
Domyślnie Odp: 2.5T Zmiana pompy paliwa na wydajniejszą, siepanie

Cytat:
Napisał kordyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W sumie racja, ale jak byłem na strojeniu, to auto było diagnozowane czy jest sprawne i czy nadaje się pod chip. Nie zapłacił bym, gdyby tuner powiedział mi, że zrobił chip, ale nie ma żadnych przyrostów bo auto nie sprawne.
No ja podobnie... Jak się okazało, że z autem jest coś nie tak to powinno się przerwać chipowanie, wrócić na serię i kazać naprawić auto i wrócić z powrotem. A tak to ani mocy, ani 2k pln... Po tej poprawce chipa to już w ogóle wydaje się, że jest totalna seria. Teoretycznie z tego co tuner mówił, to jak naprawię problem powinno wskoczyć 30KM i jakieś 90Nm (niby ustawiony jest na jakieś 400Nm). Co ja mam jeszcze wymienić, by tam moc "zaskoczyła"? Czy może został cofnięty do serii, a ja szukam od roku czasu wiatru w polu, bo żadnego chipa nie ma?
Jak żyć... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kill3rReaper jest offline   Odpowiedź z Cytatem