View Single Post
Stary 18-02-2009, 09:10   #18
gofer
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: Wrocław
Model: FOcus MKI
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 5
Domyślnie Re: CAROS-Ostrzeżenie

Mam zamiar właśnie dzisiaj skoczyć do CAROSa mam Mondka MKII 1,8 TD kombi, byłem już u dwóch mechaników i po prostu jestem załamany.

Coś mi łupie w zawieszeniu jak jadę to cały czas bez przerwy takie łup, łup jak przyspieszam to częstotliwość oczywiście też wzrasta.
Jeden mechanik wziął mnie na podnośnik i stwierdził, że przód wahacz lewy i prawy do wymiany i łożysko. Nie znam się na tym za bardzo bo mechanikiem nie jestem, ale mój ojciec troche się na tym zna i twierdził, że to nie może być przyczyną tego dziwnego odgłosu, więc pojechaliśmy do jeszcze jednego specjalisty i tu uwaga diagnoza:

Przód wszystko jest OK nic tu nie widzę, prawdopodobnie olej w skrzyni do wymiany i (TU REWELACJA) łożysko w tylnym kole jest do wymiany... Tu szok, że z przodu bije i może blacha przenosi na przód, ale to nie koniec informacji bo łożysko do mondeo kombi na tył kupuje się tylko z piastą i kosztuje mniej więcej od 250 zł + oczywiście wymiana ;/

Po prostu tragedia kogo tu posłuchać i co wymienić bo nie dam na raz 1000 zł żeby remontować prawie całe podwozie :/

Dlatego też mam nadzieję, że w Carosie powiedzą coś co potwierdzi jedną z diagnoz, a może odkryją coś jeszcze lepszego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak wyjadę z warsztatu to napiszę co i jak.

Pozdrawiam
__________________
Mondzio cały czas mnie zaskakuje!
Autko, które samo się psuje ale dobrą stroną jest to, że samo się naprawia
gofer jest offline   Odpowiedź z Cytatem