Temat: [Focus 2018- ] Stuki przy zmianie biegów
View Single Post
Stary 11-02-2020, 19:25   #32
lookmal
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-12-2011
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Model: Focus Mk4
Silnik: 1.0 125KM (zmierzone 130KM i 210 Nm)
Rocznik: 2018
Postów: 18
Domyślnie Odp: Stuki przy zmianie biegów

Cytat:
Napisał mlp1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No dobra ale nie przeszkadza Ci takie stukanie, przecież to można zwariować.
Stuka Ci na zimnym i na rozgrzanym czy tylko jak się zagrzeje ?
No powiem tak - może mnie trochę drażni ale słyszę go tylko jak mam wyłączone radio a to się często nie zdarza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na ciepło, zimno, bez znaczenia. Miękkie zawieszenie trzycylindrówki plus luźne spasowanie przegubów - luz się sumuje jak napisał BASRA. Poza tym to jest bardziej głuche puknięcie niż stuk. Ponad 31 tysięcy km i nic się nie zmienia.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. OFFTOP: dziś jestem po aktualizacji oprogramowania PCM - pozbyłem się drgań przy odłączaniu cylindra - tzn. za namową kolegi MARCINUJ zmusiłem ASO (z małą pomocą Centrali FP) do wgrania nowego softu. Potwierdzam - w trybie SPORT w ogóle nie odłącza cylindra, w pozostałych trybach odłącza - ale sposób odłączania jest mniej gwałtowny i drgania spadły do ledwo wyczuwalnego poziomu. Nareszcie jest jak być powinno od początku.
lookmal jest offline   Odpowiedź z Cytatem