View Single Post
Stary 11-10-2023, 12:37   #74
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,004
Domyślnie Odp: Wlew paliwa bez zamknięcia - Ford Easy Fuel

to zależy, jakiego efektu oczekujesz, jak unieruchomienia to wody, jak zniszczenia silnika skarmelizowanym cukrem to cukru, a najlepiej i cukru i wody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja tam się nie znam, nic nikomu nie dolewam i nie dosypuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale kiedyś podrzuciłem na pobliską stację jakiegoś gościa co machał pustą bańką, tak niedaleczko, z jeden kilometr, zatankował 5l i odwiozłem go do jego auta, jak dojechał to w bańce białej po płynie do spryskiwaczy było widać, że ON tak pół na pół z "nieznaną substancją" się rozdzielił, czyżby na stacjach dolewali WODY DO PALIWA????? Niewiarygodne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myślę, że każdy z nas ma taką warstewkę na dnie czekającą na porcję cukru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem