View Single Post
Stary 22-09-2010, 10:51   #5
legmar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-01-2008
Skąd: Legionowo
Model: Focus C-MAX GHIA
Silnik: 1.6TDCI Automat
Rocznik: 2004
Postów: 32
Domyślnie Odp: Czy mocowanie isofix jest takie samo w c-max jak w fokusie II

Do konrad_b
Nie będę się upierał, ale wyraźnie ich prosiłem o kit do ISOFIX do C-max, gościu z ASO poszedł i wrócił z zapakowaną taką jak gdyby metalową listwą z dwoma uszami (dokładnie takimi jak wygląda każde isofix. Zaczął to przymierzać z tyłu siedzenia mówiąc że to tam powinno być przykręcone do podłogi, długo szukał rzekomo zaślepek zamiast których powinna być wkręcona ta listwa. Niestety nic takiego nie znalazł i powiedział że właśnie do tej wersji się nie da. Ale patrząc teraz na ten materiał odnośnie przecinania siedzeń to trochę zwątpiłem. Przecież gdyby te kity były dostępne w Polsce to Aso je powinno mieć u siebie.
W takim razie ja zaczynam szukać takowego kitu w Polsce, jeśliby jednak komuś z szanownych kolegów udało się już takowe nabyć to proszę o opinię po zamontowaniu i namiary gdzie je można zamówić.

Troszkę więcej poszperałem po necie i stwierdzam że kit isofix do focusa II jest zupełnie inny niż kit do forda c-max. Co niestety oznacza że albo o tym drugim mocowaniu nic nie wiedzieli, albo są po prostu w 100% przekonani że to pasuje do wersji z jednolitą kanapą, zaczynam poszukiwania celem zakupu właściwego kitu.

numer części focus II- 1357238
numer części focus c-max - 1332664

Pozdrawiam
Mariusz

Ostatnio edytowane przez legmar ; 22-09-2010 o 11:21
legmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem