View Single Post
Stary 04-07-2017, 15:34   #3
wodzmistrz
ford::beginner
 
Avatar wodzmistrz
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 31-05-2016
Skąd: Środa Wielkopolska
Model: FORD FOCUS ST
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie Odp: Ford Focus mk1 1.6 benzyna (pomysł)

Cytat:
Napisał Karpiu94ck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie chce się bawić w jakieś turbinki z plastiku itp. bo nie chce wiedzieć co to zrobi z silnikiem jak się rozpadnie xD Dziś wyruch**a mnie skoda 1.9TDI -_- Prawie płakałem... Fokus ma jakieś kaprysy, raz wpieprza w fotel jak by go opętało a raz wyje jak żona sąsiada a nie idzie. Mechanik stwierdził że swiece się kończą i dla tego xD
Pewnie Tobie do śmiechu nie jest ale jak to czytałem w autobusie, to się prawie zacząłem śmiać, dobry opis hehe ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale tak serio to już był temat chyba wielokrotnie poruszany - z wolnossaka bez totalnej rzeźby silnika i wkładania multum kasy nic nie wyciśniesz.

Możesz się pobawić w uturbienie, ale to już duże koszta, na 1000 zł się nie skończy a może i będzie jedno zero dodać do tej kwoty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pewnie chodzi Ci tylko o tuning tego auta, ale jeżeli jest opcja pójścia w jakieś inne....to już lepiej sobie cokolwiek kupić co ma turbo, to wtedy już jest pole do popisu: wtryski, turbo, IC itp. itd. wtedy można się bawić i są efekty
__________________
Focus ST MK2 - 390 HP / 518 Nm: Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot RSMK2, Turbo RSMK2, aktuator + Dv Forge, wtryski 550cc, pompa paliwa Quantum, kolektor ssący AIRTEC, szpera MFactory, wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT etc
wodzmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem