View Single Post
Stary 17-08-2013, 21:02   #5
donia0902
ford::amateur
 
Imię: DOROTA
Zarejestrowany: 17-08-2013
Skąd: Żagań
Model: FORD MONDEO HATCHBACK
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 1993
Postów: 5
Domyślnie Odp: Hamulce. Tzn. nie mam hamulców i wycieka płyn

fakt... Ale dojechałam do domu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Gość sprawdził tylko czy mam jeszcze trochę płynu i stwierdził że jak nie będę za często hamować to dojadę . Niestety zanim wyjechałam z miasta to tak nadeptałam na ten pedał że musiałam jeszcze 15 km śmigać 30 km na h żeby się nie zabić.

Bump:
Cytat:
Napisał radekg32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to roznica czy kobieta czy facet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.To tylko swiadczy o tym jakim jest diagnosta-mechanikiem.
Skoro auto wjezdza na kanal, a za to przeciez placimy to donia0902 powinnas wymoc na nim,aby powiedzial i ewentualnie spisał Ci co jest konkretnie do naprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
no napisał... hamulce!!!
donia0902 jest offline   Odpowiedź z Cytatem