Temat: [Fusion - Mondeo USA] Przeróba lamp tylnich raz jeszcze
View Single Post
Stary 24-06-2019, 11:36   #552
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał alexa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazłem komplet świateł tylnych z obrysem (wiem że SE tego nie ma) na ali....... i pytanie czy będzie to pasować 1:1 ? Jak jest z jakością tych lamp ?
będzie pasować a jakość no cóż kupisz to się przekonasz . takie ? wersja HIGH z tego co widze więc z obrysem jak mniemam . Dodatkowo w klapę też trzeba kupić aby był komplet "obrysu"

Cytat:
Napisał alexa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli będę chciał dodatkowo założyć lampy przednie LED to założenie chińskich zamienników z tyłu nie będzie kolidowało z przodem ?
full ledy z EU ? jak tak to tylko założyc i zakodować + ewentualinie po jednym kabelku od lampy do BCMa przeciągnąć

Cytat:
Napisał alexa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co z licznikiem - czy można go przestawić na km (w sensie licznika nie prędkości) oraz zrobić spolszczenie ?
masz tam w opcjach km i przestawisz sobie sam
co do spolszczenie przedlifty nie są robione na nasz język .Możesz zawsze wymienić licznik na taki od Mondeo z EU Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - polecam
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 24-06-2019 o 11:45
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem