Temat: [S-MAX 2015- ] Rodzaje płynu ADBlue
View Single Post
Stary 13-10-2018, 15:18   #11
Marek_1980
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-08-2018
Model: Ford mondeo
Silnik: 2.0d
Rocznik: 2014
Postów: 8
Domyślnie Odp: ADBlue

Cytat:
Napisał PawelPoznan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mocy nigdy za wiele, "niech moc będzie z nami" :-) a na poważnie to choćby ze względów bezpieczeństwa (np. wyprzedzanie) czym jej więcej tym lepiej, przynajmniej takie jest moje zdanie. W stosunku do mojego poprzedniego 163KM to tu te 190 robi odczuwalną różnicę, dobijam do pierwszego 1000km i odnoszę wrażenie że silnik się "ułożył" mam wrażenie, odczucie, jeszcze lepszych osiągów po tym tygodniu śmigania, dziś na nazwijmy to "odcinku specjalnym" ;-) pocisłem go delikatnie do 180km/h i nie zajęło mu to dużo czasu, pobawiłem się trochę trybem sport i powiem że czuć te koniki nie wspominając o świetnej zabawie w czasie zmiany biegów shifterem - łopatkami przy kierownicy :-) na dziś autko sprawia wrażenie żwawego i raczej w trakcie gwarancji chipować nie będę choć nie wykluczam, przy czym moje zdanie jest takie że jak bym chciał więcej to kupiłbym Mustanga :-) Pozdrawiam i szerokości.
To dobre wieści, dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marek_1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem