Temat: [S-MAX 2015- ] Rodzaje płynu ADBlue
View Single Post
Stary 20-10-2018, 22:29   #12
Jarri S-max
ford::average
 
Avatar Jarri S-max
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 18-10-2018
Skąd: Toruń
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI EcoBlue
Rocznik: 2018
Postów: 96
Domyślnie Odp: Rodzaje płynu ADBlue

Cytat:
Napisał PawelPoznan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzień dobry,
Pochwalę się, wczoraj odebrałem nowego S-Max,a z silnikiem 2,0 ecoblue 190KM i pytanie czy do niego musi być jakiś extra Ford-owski płyn adblue, czy "stanadardowy" do diesla? na razie mam do przejechania na tym co wlali w salonie albo fabryce jeszcze blisko 8tyś km przynajmniej tak informuje komputer ale dobrze by było kupić ...:-)
Pozdrawiam
Paweł
Trochę późno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale dopiero trafiłem tutaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gratulacje Paweł!
Ja swojego S-maxa 190KM EcoBlue odbieram pod koniec listopada.
Jak znajdziesz chwilę to napisz czy jest coś w instrukcji auta na temat dbania o AdBlue bo im więcej teraz o tym czytam to się zastanawiam co zrobić zimą przy temp. minus 11 stopni C i latem powyżej 30 stopni C? Będę go garażował, ale jakby mu przyszło postać gdzieś na wyjeździe na zewnątrz przy takich temperaturach to uszkodzenia pompy lub innych elementów mocno prawdopodobne....
Wyczytałeś coś może w tym temacie?
Pozdrawiam!
__________________
Henry Ford powiedział: Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej
Jarri S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem