View Single Post
Stary 11-09-2019, 12:58   #19
keplak
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Otwock
Model: ford escape se
Silnik: 2.5 hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - wady i zalety posiadania

Witam . Co do dachu panoramicznego to napiszę w kilku słowach . Jak ma się małe dzieci to mają frajdę z tyłu widzą coś więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Prawdą jest , że przy odsłoniętej całkowicie rolecie i otwartym oknie z przodu troszkę roleta łopoce jak żagiel . Co do nagrzewania auta to moim zdaniem jest odwrotnie . Szklany dach jest przyciemniony od słońca i auto mniej się nagrzewa . Wiem co mówię bo nawet ostatnio porównałem temperaturę w dwóch samochodach stojących obok . Jeden z dachem drugi bez . W tym bez oczywiście była wyższa . Inną fajną rzeczą przynajmniej dla mnie jest to , że czuje więcej przestrzeni w aucie a spanie np. na rybkach i patrzenie na gwiazdy a nie na blachę fantastyczne wrażenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Prawdą jest też to , że mógłby się troszkę więcej otwierać do góry bo jest tylko mała szparka. W drugim aucie też mam szyberdach i podnosi się więcej ,szerzej . Nie ma możliwości aby coś przeciekało chyba , że auto ma jakąś historię .
I ostatnie auto z panoramą po prostu fajniej wygląda . Ale oczywiście to wszytko rzecz gustu, upodobań , kasy .
keplak jest offline   Odpowiedź z Cytatem