View Single Post
Stary 12-09-2019, 10:46   #24
zygert
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2015
Model: Focus mk3
Silnik: 1,5 ecoboost 150
Rocznik: 2015
Postów: 51
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - wady i zalety posiadania

Bierz z szyberdachem. W fordzie to komedia z cena 3tys., u innych trzeba liczyc sie z wydatkiem nawet 6tys. Zaleta to przedewszystkim blyskawiczne przewentylowanie auta przed zalaczeniem klimy. Nagrzewanie wieksze lub mniejsze zalezy jaki kolor auta jak czarny bez szyberdachu to bedzie na bank gorac, jak bialy bedzie zdecydowanie chlodniej jak z szyberdachem, ale zawsze w upalne dni mozna pozostawic uchylony i jest chlodniej. Dla mnie najwieksza wada jest nizszy sufit, nie wiem jak jest w f. kuga, ale w innym aucie to mnie irytowalo i mialem przez to kompromisowe ustawienie fotela - bardziej lezac, wiec koniecznie to sprawdz. Co do hakow, felg jak slusznie ktos zauwazyl mozna dokupic pozniej, z dachem nie zawalczysz. Przy odsprzedazy auta masz przewage nad innymi bo jednak z taka opcja auta szybciej sie sprzedaja z uwagi ze auto ciekawsze. Jasniej w aucie to oczywiste, halas moze w kudze to jest niedopracowane w paru jezdzilem i nic.
A i auto troche ciezsze jezeli ktos stawia na osiagi to kg do kupki i z wszystkimi systemami zamiast 8s mamy 9s tak wyolbrzymiajac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym bral, tym bardziej, ze ford nie chce az tak duzo. Fele kupisz na alledrogo nawet nowki fordowskie za ulamek ceny z aso. Albo jakies uzywki z oponkami. 18tki sa zacne wygladowo, na dobrym asfalcie super przyczepnosc, ale podnosza halas, a na slabej drodze na koleinach auto mocno niestabilne i trzeba uwazac i mocno trzymac kierownice. Dla mnie w 18tkach czy 19tkach w goodyear'ach jest wspanialy gruby rant gumy i nie wiem co by trzeba bylo robic aby zarysowac fele, a przy 16 czy 17tkavh trzeba juz uwazac. Do felg nawiazuje do focusa gdzie jest 235/45 R18.

Ostatnio edytowane przez zygert ; 12-09-2019 o 10:50
zygert jest offline   Odpowiedź z Cytatem