View Single Post
Stary 17-06-2019, 20:15   #8
Masterjam
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Warszawa
Model: VW T-Cross
Silnik: 1.0 115KM
Rocznik: 2019
Postów: 215
Domyślnie Odp: Focus MK4 z 2018

TOMAS,
Mierzyliśmy się do Eco Sporta już w zeszłym roku, ale wtedy ceny były kosmiczne , w tym roku jest lepiej. Ja mam 183 cm , wiec dla mnie nie ma problemu , ale dla żony 168 cm , jak najbardziej takie samochody są w sam raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dodatkowo dwoje 9 - latków w fotelikach. Co niesamowite w EcoSporcie więcej miejsca na nogi miały niż w Focusie MK3 kombi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jakoś nie przekonuje mnie ta klapa, wydaje się też jakby za wysoko podniesiony, wewnątrz bez zastrzeżeń. Silnik podejrzewam , sprawniejszy , nie sprawdzałem ale pewnie Focus MK4 cięższy jest.

Bagażnik - nasze wyprawy w czwórkę to minimum 3 walizki więc obawa, że się nie zmieszczą.

Ogólnie auto ma to coś , ale także czegoś mi brakuje. Szczerze względem jakości materiałów względem T-Crossa to miażdży go mimo że to klasa małych crossoverów. Z tym wszędobylskim plastikiem to VW przegiął.
Co do jazd próbnych to lekka lipa , mimo że mam pod nosem AutoPlaza Bielany. Podejrzewam że jesteś stałym klientem a nasz to byłby pierwszy nowy Ford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał bodzio17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mało patriotycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale kolega ok. 2 tygodnie temu odebrał Toyotę Corollę 1.6 132KM, dał ok. 60k PLN - wyprzedaż rocznika. Wyposażenie w sumie spoko, rozpoznawanie znaków, kamera cofania, navi, awaryjne hamowanie i .... manualna klima.
Na + na pewno silnik "zwykły" wolnossący, a nie "turbo kosiarka".
Tu ja także jestem już zwolennikiem mniejszym silników z turbo na rzecz wolnossących. 80 procent mamy przeloty miasto i większość żona trasą S7 kilkanaście kilometrów czasem wyjazd do rodziny 200km gdzie na tempomacie 120km/h i heja. Ogólnie mamy max 10000km rocznie.

Ostatnio edytowane przez Masterjam ; 17-06-2019 o 20:19
Masterjam jest offline   Odpowiedź z Cytatem