Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] wrażenia po zakupie
View Single Post
Stary 09-06-2016, 19:43   #22
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Cytat:
Napisał Abund Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lza: Jakie masz odchylenie prędkościomierza od GPS? Ja równo 5 km.
U mnie 6km, więc w zasadzie tyle samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Abund Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To średnie spalanie to z jakiego dystansu?
704km, (jeden bak, w zasadzie 3/4 baku) więc raczej nie traktował bym tego zbyt poważnie. Duży błąd mógł powstać przy tankowaniu, to były różne stacje, pistolety mogły odbić przy różnych ilościach paliwa w baku. Dopiero po kilku, kilkunastu tankowaniach będzie można pokusić się o miarodajne wyniki.

Cytat:
Napisał Abund Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do obrotomierza to ja bym go nie wywalał I w automacie i manualu jednak się przydaje
W automacie nawet nie wiadomo na jakim biegu się jedzie, (wyświetla się tylko wybrany tryb: P/R/N/D/S), to co za różnica na jakich obrotach.. W automacie bieżące obroty należą do wiedzy bezużytecznej... (w sumie na którym biegu się jedzie, też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem