View Single Post
Stary 21-04-2017, 19:12   #10
tomoff
ford::amateur
 
Avatar tomoff
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 02-03-2017
Skąd: Częstochowa
Model: EDGE & Fiesta ST
Silnik: 3.5 & 1.6EB
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Odp: wszystko o skrzyni automatycznej 6F Mid-Range

Cytat:
Napisał hemes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bezobsługowa> Miałem wcześniej Audi A6 sprowadziłem z USA podjechałem do serwisu żeby się dowiedzieć jaski olej do skrzyni i co ile wymiana. Odpowiedzieli ze skrzynia jest bezobsługowa i olejów się nie wymienia.Po 150 000 skrzynia się rozsypała naprawa 4000 zł.Gość od naprawy powiedział że mam to na własne życzenie. OLEJ W SKRZYNI WYMIENIA SIĘ CO 60 max 80 000 km.Bezobsługowa ? Olej się wymienia przerobiłem to na własnej skórze.
bo tak to dokladnie jest napisane w VAG ELSA ze oleju sie nie wymienia ale nie jezdzi sie dluzej niz 150kkm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. takie czasy producentom zalezy na tym aby sie rozlecialo po gwarancji

kazdy olej ma okres lezakowania jak i pracy, wszyscy producenci olejow twierdza ze dla typu "ATF" to jest 60-80kkm a ze w sprzyjajacych warunkach przezyje 150kkm to znaczy ze byl dobry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
@FordModyfikacjeCzestochowa
tomoff jest offline   Odpowiedź z Cytatem