View Single Post
Stary 04-03-2020, 15:15   #16
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: Ford Gwarancja 12 - totalna porażka i naciąganie klienta

Cytat:
Napisał Jarqo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I moja frustracja osiągnęła apogeum kiedy po tygodniu od przeglądu
kolejny rozsiewający żale, że G12 to badziew, bo nie umie czytać, co podpisał. G12 nie obowiązuje przez pierwszy msc od podpisania lub pierwsze 1k km. Jest to jak byk w umowi. Więc o co masz pretensje, że Ci po tygodniu nie uznali ?

Ja powtórze po raz kolejny - moja firma skorzystała już kilka razy w 3 autach na G12, mam ją też w obu prywatnych autach i w jednym skorzystałem z naprawy ABS. 199 zł dopłaty (w przypadku klienta prywatnego), raz w roku do wymiany oleju i filtrów mnie nie zbawi, a oprócz tego, że WYBRANE elementy (a nie wszystkie jak hejterzy twierdzą) auta mam na gwarancji, to dostajesz darmowy assisance na całą EU (darmowe holowanie do najbliższego aso).

I nie, nie jestem związany z aso.

Jak ktoś nie miał do tej pory G12 jako kontynuacji bezpośrednio od kupna auta w salonie - to się to w ogóle nie opłaca, bo test kwalifikacyjny kosztuje tysiaka.
G12 daje też jeszcze jedną fajną rzecz - możesz być pewny że Ci baaaardzo dokładnie przetrzepią auto, żeby być max pewnym że czegoś nie przeoczą a za chwilę będą musieli Ci naprawiac to za darmo.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem